References

References

References

Wysoko oceniam jakość i terminowość usług, a także zaangażowanie pracowników Profais. W razie jakichkolwiek problemów i wątpliwości zawsze możemy liczyć na fachową pomoc i poradę.

Edyta Krawczyc - Meyer & Meyer Sp. z o.o.

Z wielką przyjemnością myślimy o dalszej współpracy, co jednocześnie skłania Nas do polecania innym firmom Biura Rachunkowego Profais jako profesjonalnego i kompetentnego partnera biznesowego.

Pascal Thebline - Compin Sp. z o.o.

Usługi wykonywane są rzetelnie, terminowo i bez zastrzeżeń ze strony organów podatkowych i skarbowych oraz ZUS.

Agnieszka Majewska - Poleire Sp. z o.o.

Indywidualne podejście do spraw klienta oraz kompetencje pracowników Profais, a także dotychczasowy brak zastrzeżeń ze strony organów skarbowych do naszej dokumentacji, są najlepszym dowodem na to że w zakresie obsługi finansowej firma Profais jest odpowiedzialnym i godnym polecenia partnerem.

Piotr Matelski - Trading Tricot Poland Sp. z o.o.

Dzięki odpowiedniemu systemowi informatycznemu i wsparciu wykwalifikowanej kadry specjalistów, którzy zawsze są gotowi do pomocy w rozwiązywaniu bieżących problemów z zakresu księgowości i podatków, Profais gwarantuje terminowe wykonywanie zadań i prowadzenie ksiąg, przy zachowaniu dbałości o przestrzeganie obowiązujących przepisów prawa.

Bronisław Boss - GEST

Usługi księgowe oferowane przez Profais Centrum Usług Księgowych sprostały wymaganiom naszej działalności. Stosowane przez Profais rozwiązania księgowe i informatyczne, oraz wykwalifikowana kadra ułatwia nam dostęp do danych księgowych i finansowych.

Bogdan Nawocki - Farmachem

Z całą odpowiedzialnością polecić możemy usługi firmy Profais. Zyskacie Państwo solidnego i pewnego partnera.

Sylwia Pfajfer - Beautica